Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Datapistorasia 1xRJ45 Cat 6a suojattu, W.1, puhtaanvalkoinen
| Paino (netto) | 0.077 |
| ETIM-luokka | EC001264 Dataliitinrasia |
| Pinta-asennus | kyllä |
| Uppoasennus | kyllä |
| Kanava-asennus | ei |
| Lattialaatikko-/lattian alainen asennus | ei |
| Kiskoilla/jatkoilla | kyllä |
| Liitinten lukumäärä | 1 |
| RAL-numero | 9010 |
| Suojatut väylät | kyllä |
| Suojattu kotelointi | kyllä |
| Yhteensopiva kolmannen osapuolen kansien kanssa | kyllä |
| Kiinnitystapa suojayhteys | ruuvi |
| Mekaaninen koodaus | kyllä |
| Laitteen leveys | 70.3 mm |
| Laitteen korkeus | 70.3 mm |
| Laitteen syvyys | 50 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 703 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 703 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.07 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 81 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 70 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.089 |
| Pakkauskoko 3 | 36 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 400 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 300 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 225 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 3.646 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1152 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 136.672 |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 3 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
