Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Pintakojerasia 2-osainen pysty IP55, W.1, puhtaanvalkoinen
| Pituus (mm) | 56 |
| Leveys (mm) | 76 |
| Korkeus (mm) | 147 |
| Pintamateriaali | matta |
| RAL-numero (vastaava) | 9010 |
| Läpinäkyvä | ei |
| Sisältää peitelevyn | kyllä |
| Liitettävissä kanavaan | kyllä |
| Kaapelin läpivienti | kyllä |
| Paikka holkkitiivisteelle | ei |
| Laitteen leveys | 76 mm |
| Laitteen korkeus | 147 mm |
| Laitteen syvyys | 56 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 145 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 75 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 55 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.115 |
| Pakkauskoko 2 | 5 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 324 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 157 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 90 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.65395 |
| Pakkauskoko 3 | 15 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 400 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 300 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 225 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 2.38185 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 480 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 101.2192 |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 3 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.402 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.6424000001 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
