Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
DIN-kisko eristetty, univers, korkeus 7,5mm, mad. 21mm, 11 mod. leveä (198mm)
| Paino (netto) | 0.16 |
| ETIM-luokka | EC001285 Asennuskisko |
| Malli / Tyyppi | DIN-kisko 35/7,5 mm |
| Materiaali | teräs |
| Pinnan suojaus | jatkuvasti galvanoitu |
| Aukon muoto | pyöreä aukko |
| Materiaalin paksuus | 1 mm |
| Pituus | 7.5 mm |
| Korkeus | 35 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 75 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 35 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 250 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.22 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 240 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 130 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 35 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.2 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 200 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.878 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 1.1971 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
