Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Moduulikotelo pinta-asennus, univers, IP44, 252 moduulia, 1100x800x161mm, QC
| Pituus (mm) | 161 |
| Leveys (mm) | 800 |
| Korkeus (mm) | 1100 |
| Asennustapa | pinta-asennus/uppoasennus |
| Rivien lukumäärä | 7 |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 36 |
| Suojuksen tyyppi | ovi |
| Kannen muoto | aukolla |
| Oven tyyppi | yksinkertainen |
| Läpinäkyvä kansi/ovi | ei |
| Signaalinläpäisevä ovi | ei |
| Lukolla | ei |
| Lukitus/kiinnitys | muu |
| Kotelon/suojuksen materiaali | teräs |
| Upotussyvyys | 161 mm |
| Upotuskorkeus | 1100 mm |
| Upotusleveys | 800 mm |
| Sisäsyvyys | 156 mm |
| Maadoitusliitinlohko | kyllä |
| Nollajohtoliitinlohko | kyllä |
| DIN-kisko | kyllä |
| Asennuslevyllä | ei |
| Laajennusmahdollisuus | kyllä |
| EMC-versio | ei |
| UV:n kestävä | ei |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero | 9010 |
| Kotelointiluokka (IP) | IP44 |
| Korkeus | 1100 mm |
| Leveys | 800 mm |
| Syvyys | 165 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 161 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 1100 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 33.5 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 820 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 175 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 1150 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 32.13 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 5 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 138 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 176.07 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
