Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kaapelipeitekanava, 3-kenttäinen, pikakin., K x L x S 176 x 800 x 135mm, RAL9010
| Pituus (mm) | 153 |
| Leveys (mm) | 800 |
| Korkeus (mm) | 193 |
| Korkeus | 176 mm |
| Leveys | 800 mm |
| Pituus | 800 mm |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | PVC |
| Halogeeniton | ei |
| Pinnan suojaus | muu |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero | 9010 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 193 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 153 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 1.71 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 825 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 195 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 175 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 1.666 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 30 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 825 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1025 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
