Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Haaroitusliitin 1xpistoke 2xlähtö 3-napainen Wago-liitinjärjestelmä
| Pituus (mm) | 75 |
| Leveys (mm) | 65 |
| Korkeus (mm) | 65 |
| Nimellisjännite | 250 V |
| Nimellisvirta | 25 A |
| Napojen lukumäärä | 3 |
| Tulojen lukumäärä | 1 |
| Lähtöjen lukumäärä | 2 |
| Mekaaninen koodaus | kyllä |
| Halogeeniton | kyllä |
| Kontaktiosan jatkuva enimmäislämpötila | 85 °C |
| Jännityksen poiston jatkuva enimmäislämpötila | 105 °C |
| Palokuorma | 0.106667 kWh |
| Kontaktin pintakäsittely | tinattu |
| Ympäristön likaantumisaste | 3 |
| Jatkuvuusvastus | 1 mOhm |
| Mitoitussyöksyjännite | 4 kV |
| Pituus | 51 mm |
| Korkeus | 32.7 mm |
| Leveys | 30 mm |
| Jakoliittimen malli | jakoriviliitin |
| Integroidun kytkimen malli | ei ole |
| Asennusmahdollisuus | erillinen adapteri |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.023 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 225 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 90 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 40 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.269 |
| Pakkauskoko 3 | 320 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 290 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 390 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 290 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 9.24 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 6080 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 200.56 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |