Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Syöttöliitin Wago 3-napainen lanka/hienosäikeinen kaapeli 1,5-2,5mm²
| Pituus (mm) | 30 |
| Leveys (mm) | 10 |
| Korkeus (mm) | 20 |
| Malli / Tyyppi | naarasliitin |
| Nimellisjännite | 250 V |
| Nimellisvirta | 25 A |
| Napojen lukumäärä | 3 |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Kytkentätapa | jousiliitäntä |
| Kaapelin halkaisija | 11.5 mm |
| Kaapelin halkaisija | 11.5 mm |
| Liitäntäaukon pinta-ala (hienolankainen) | 0.5 mm² |
| Liitäntäaukon pinta-ala (hienolankainen) | 4 mm² |
| Liitäntäaukon pinta-ala (yksilankainen) | 0.5 mm² |
| Liitäntäaukon pinta-ala (yksilankainen) | 4 mm² |
| Liitoksien lukumäärä per napa | 3 |
| Napojen merkintä | L, N, PE |
| Mekaaninen koodaus | kyllä |
| Värikoodaus/ kosketin | musta |
| Lukitustapa | integroitu plug-in liitin |
| Vedonpoistin | kyllä |
| Kontaktiosan jatkuva enimmäislämpötila | 85 °C |
| Jännityksen poiston jatkuva enimmäislämpötila | 105 °C |
| Kotelon/suojuksen materiaali | polyamidi (PA) |
| Halogeeniton | kyllä |
| Palokuorma | 0.116667 kWh |
| Kontaktin materiaali | CuSn |
| Kontaktin pintakäsittely | tinattu |
| Ympäristön likaantumisaste | 3 |
| Jatkuvuusvastus | 1 mOhm |
| Mitoitussyöksyjännite | 4 kV |
| Pituus | 76 mm |
| Korkeus | 15 mm |
| Leveys | 34.6 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 30 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 20 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.022 |
| Pakkauskoko 2 | 25 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 185 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 200 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 55 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.55 |
| Pakkauskoko 3 | 200 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 185 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 200 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 55 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 4.684 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 6400 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 193.624 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |