Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Jalusta 550, väri RAL 7024
| Pituus (mm) | 140 |
| Leveys (mm) | 450 |
| Korkeus (mm) | 900 |
| Malli / Tyyppi | sokkeli, valmis |
| Materiaali | teräs |
| Väri | harmaa |
| Soveltuu koteloleveydelle | 550 mm |
| Soveltuu kotelosyvyydelle | 160 mm |
| Soveltuu ilmanvaihtoon/-poistoon | ei |
| Soveltuu kaapelien niputukseen | kyllä |
| Soveltuu ulkoasennukseen | kyllä |
| Leveys | 546 mm |
| Korkeus | 900 mm |
| Syvyys | 140 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 900 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 450 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 140 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 13.4 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 10 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 1000 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 850 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 173 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Asennusohje (fin) | Lataa tästä |
| Tyyppihyväksyntä (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Pääkaavio (.pdf) | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 81.737 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Hiilijalanjäljen laskentaperusteet (fin) | Lataa tästä |