Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Mittauskeskus IP34 pinta In=50A, 2T, 2xM2 (25A), paritalo
| Pituus (mm) | 160 |
| Leveys (mm) | 550 |
| Korkeus (mm) | 950 |
| Nimellisvirta | 50 A |
| Moduulivaratila | 9 |
| Nimellisvirta | 50 A |
| Mittariristikkojen määrä | 2 |
| Alapuolisella kytkentätilalla | puristimilla |
| Asennustapa | pinta-asennus |
| Moduulirivien määrä | 1 |
| Kenttien lukumäärä | 1 |
| Asennuslevyllä | kyllä |
| Kotelointiluokka (IP) | IP3X |
| Leveys | 550 mm |
| Korkeus | 950 mm |
| Syvyys | 160 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 1000 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 560 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 180 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 27.2 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 10 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 1000 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 297 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (fin) | Lataa tästä |
| Asennusohje (fin) | Lataa tästä |
| Tyyppihyväksyntä (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Pääkaavio (.pdf) | Lataa tästä |
| Pääkaavio (.dwg) | Lataa tästä |
| Piirikaavio (.pdf) | Lataa tästä |
| Piirikaavio (.dwg) | Lataa tästä |
| Avainlippu -sertifikaatti | Lataa tästä |
| Ryhmämerkintäliuska (.xls) (fin) | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 154.665 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Hiilijalanjäljen laskentaperusteet (fin) | Lataa tästä |