Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Jatkoakseli halkaisija 6mm pituus 200mm laitteille HAE 100-160A
| Paino (netto) | 0.057 |
| ETIM-luokka | EC000916 Akseli kytkimelle |
| Pituus | 200 mm |
| Poikkileikkauksen korkeus | 6 mm |
| Poikkileikkauksen leveys | 6 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 200 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 6 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 15 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.06 |
| Pakkauskoko 2 | 150 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 235 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 5 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.058 |
| Pakkauskoko 3 | 150 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 370 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 321 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 219 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 9.14 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 3600 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1026 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 244.36 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
