Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kuormankytkin 3-napainen 125A DIN-kisko/asennuslevy, näkyvällä erotuksella
| Paino (netto) | 0.839 |
| ETIM-luokka | EC000216 Kuormanerotin |
| Käyttö pääkytkimenä | kyllä |
| Käyttö huoltokytkimenä | kyllä |
| Käyttö turvakytkimenä | kyllä |
| Toiminta kuin hätä-seis -asennuksella | ei |
| Käyttö suunnanvaihtokytkimenä | ei |
| Kytkinten määrä | 1 |
| Maksimi nimellinen käyttöjännite Ue AC | 415 V |
| Mitoituskäyttöjännite | 380 V |
| Mitoituskäyttöjännite | 415 V |
| Mitoitettu jatkuva virta Iu | 125 A |
| Mitoitettu jatkuva virta AC-23, 400 V | 125 A |
| Mitoitettu jatkuva virta AC-21, 400 V | 125 A |
| Terminen mitoituskestovirta Icw | 4 kA |
| Mitoitusteho AC-23, 400 V | 56 kW |
| Katkaisuteho 400 V | 82 kW |
| Ehdollinen nimellisoikosulkuvirta Iq | 65 kA |
| Napojen lukumäärä | 3 |
| Moottoriohjain valittavissa | ei |
| Sisäänrakennettu moottoriohjain | ei |
| Alijännitelaukaisija valittavissa | ei |
| Laitteen rakenne | sisäänrakennetun laitteen kiinteä sisäänrakennustekniikka |
| Sopii lattia-asennukseen | kyllä |
| Sopii etulevyasennukseen nelikulmaiselle reiälle | ei |
| Sopii etulevykiinnityskeskiöksi | ei |
| Sopii keskusasennukseen | kyllä |
| Sopii väliasennukseen | ei |
| Ohjauselementin väri | harmaa |
| Lukittavissa | kyllä |
| Kotelointiluokka (IP), edestä | IP20 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 180 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 160 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.84 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 162 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 82 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 88 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.84 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 240 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
