Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Jatkoakseli halkaisija 6mm pituus 320mm laitteille HAE 100-160A
| Pituus (mm) | 32 |
| Leveys (mm) | 1.5 |
| Korkeus (mm) | 0.6 |
| Pituus | 320 mm |
| Poikkileikkauksen korkeus | 6 mm |
| Poikkileikkauksen leveys | 6 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 320 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 6 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 15 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.09 |
| Pakkauskoko 2 | 100 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 320 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 15 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 6 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.092 |
| Pakkauskoko 3 | 100 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 370 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 320 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 215 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 9.64 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 2400 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1010 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 256.36 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
