Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Jatkokappalepakkaus sisältää 2 kpl jatkoja johtokanavarungoille BRP65xxx1
| Pituus (mm) | 80 |
| Leveys (mm) | 7 |
| Korkeus (mm) | 57 |
| Seinäkanavan leveys | 100 mm |
| Seinäkanavan leveys | 210 mm |
| Seinäkanavan syvyys | 65 mm |
| Rakennetyyppi | kytkin |
| Malli / Tyyppi | symmetrinen |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | muu |
| Halogeeniton | kyllä |
| Potentiaalintasaus | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 10 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.028 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 10 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.031 |
| Pakkauskoko 3 | 10 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 180 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 130 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 0.357 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 2880 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 127.816 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| BIM-objektitiedosto Archicad | Lataa tästä |
| BIM-objektitiedosto Revit | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
