Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Johtokanavarunko BRHP 65x170x2000, liikenteenvalkoinen, halogeeniton muovi
| Pituus (mm) | 2000 |
| Leveys (mm) | 170 |
| Korkeus (mm) | 65 |
| Leveys | 170 mm |
| Syvyys | 65 mm |
| Pituus | 2000 mm |
| Kansien lukumäärä | 1 |
| Mukana tulevien kansien määrä | ei |
| Kannen leveys 1 | 80 mm |
| Symmetrinen | kyllä |
| Suorakaiteen muotoinen | kyllä |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | muu |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero | 9016 |
| Sisäseinän rakenne | jatkuva muu profiili |
| Suojakalvolla | kyllä |
| Kanavan jatkokappaleilla | kyllä |
| Kiinnitysreiät pohjassa | kyllä |
| Peitelevyjen kiinnitystapa | sisäpuolinen kiinnitys |
| Kaapelipidikkeillä | ei |
| Käytettävä poikkipinta | 6800 mm² |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 2 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 2000 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 65 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 170 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 1.203 |
| Pakkauskoko 2 | 8 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 2010 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 250 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 154 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 13.008 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 216 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 2030 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1600 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 351.216 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 14.72 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 15.345536 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
