Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Johdonsuojakatkaisija 2-napainen 50kA C-käyrä 16A 3 moduulia
| Pituus (mm) | 72 |
| Leveys (mm) | 53.1 |
| Korkeus (mm) | 90 |
| Laukaisukäyrä | C |
| Napojen määrä yhteensä | 2 |
| Nimellisvirta | 16 A |
| Mitoitusoikosulkulaukaisukyky Icn EN 60898, 230 V | 50 kA |
| Jännitetyyppi | AC |
| Mitoitusoikosulkulaukaisukyky Icn EN 60898, 400 V | 50 kA |
| Ylijänniteluokka | 3 |
| Ympäristön likaantumisaste | 3 |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 3 |
| Kotelointiluokka (IP) | IP2X |
| Ympäristön lämpötila käytön aikana | -25 °C |
| Ympäristön lämpötila käytön aikana | 70 °C |
| Liitettävä johdin, monisäikeinen | 1 mm² |
| Liitettävä johdin, monisäikeinen | 50 mm² |
| Liitettävä johdin, lanka | 1 mm² |
| Liitettävä johdin, lanka | 70 mm² |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 57 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.5 |
| Pakkauskoko 2 | 24 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 55 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.375 |
| Pakkauskoko 3 | 24 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 310 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 115 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 9.295 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 576 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 246.08 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 3.86 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 7.55591 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |