Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Johdonsuojakatkaisija 4-napainen 15kA D-käyrä 100A 6 moduulia
| Pituus (mm) | 72 |
| Leveys (mm) | 106.2 |
| Korkeus (mm) | 90 |
| Upotussyvyys | 70 mm |
| Laukaisukäyrä | D |
| Napojen määrä yhteensä | 4 |
| Suojattujen napojen määrä | 4 |
| Nimellisvirta | 100 A |
| Nimellisjännite | 415 V |
| Mitoitettu eristysjännite Ui | 500 V |
| Syöksyjännitekestoisuus Uimp | 6 kV |
| Mitoitusoikosulkulaukaisukyky Icn EN 60898, 230 V | 15 kA |
| Jännitetyyppi | AC |
| Mitoitusoikosulkulaukaisukyky Icn EN 60898, 400 V | 15 kA |
| Mitoitusoikosulkulaukaisukyky Icu IEC 60947-2, 230 V | 15 kA |
| Mitoitusoikosulkulaukaisukyky Icu IEC 60947-2, 400 V | 15 kA |
| Taajuus | 50 Hz |
| Taajuus | 60 Hz |
| Tehohäviö | 28.1 W |
| Uppoasennus | kyllä |
| Juontava 0-napa | ei |
| Ylijänniteluokka | 3 |
| Ympäristön likaantumisaste | 3 |
| Lisäyksikkömahdollisuus | kyllä |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 6 |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Ympäristön lämpötila käytön aikana | -25 °C |
| Ympäristön lämpötila käytön aikana | 70 °C |
| Liitettävä johdin, monisäikeinen | 1 mm² |
| Liitettävä johdin, monisäikeinen | 50 mm² |
| Liitettävä johdin, lanka | 1 mm² |
| Liitettävä johdin, lanka | 70 mm² |
| Rajähdyssuojattu | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 120 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 1.03 |
| Pakkauskoko 2 | 12 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 120 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.945 |
| Pakkauskoko 3 | 12 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 355 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 310 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 125 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 11.565 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 504 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 678 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 508.73 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 6.92 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 334.9308 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |