Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Johtokanava kannella GBD 56x204x2000, liikenteenvalkoinen, kova PVC
| Pituus (mm) | 2000 |
| Leveys (mm) | 204 |
| Korkeus (mm) | 56 |
| Leveys | 207 mm |
| Syvyys | 54 mm |
| Pituus | 2000 mm |
| Kansien lukumäärä | 3 |
| Mukana tulevien kansien määrä | kyllä |
| Kannen leveys 1 | 45 mm |
| Kannen leveys 2 | 45 mm |
| Kannen leveys 3 | 45 mm |
| Symmetrinen | ei |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | PVC |
| Halogeeniton | ei |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero | 9016 |
| Sisäseinän rakenne | jatkuva muu profiili |
| Suojakalvolla | kyllä |
| Liitettävien paneelien lukumäärä | 3 |
| Kanavan jatkokappaleilla | kyllä |
| Kiinnitysreiät pohjassa | kyllä |
| Peitelevyjen kiinnitystapa | sisäpuolinen kiinnitys |
| Kaapelipidikkeillä | ei |
| Käytettävä poikkipinta | 8150 mm² |
| Kotelointiluokka (IP) | IP40 |
| Iskunkestävyysluokka | IK07 |
| Käyttölämpötila | -5 °C |
| Käyttölämpötila | 60 °C |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 2 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 2000 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 204 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 56 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 5.066 |
| Pakkauskoko 2 | 8 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 2010 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 250 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 154 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 20.264 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 216 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 2030 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1600 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 547.128 |
| Tyyppihyväksyntä (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| BIM-objektitiedosto Archicad | Lataa tästä |
| BIM-objektitiedosto Revit | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 16.66 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 21.1022 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |