Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Päätykappale GBD/GBA 56×204, liikenteenvalkoinen, ABS halogeeniton
| Leveys (mm) | 208 |
| Korkeus (mm) | 58 |
| Leveys | 190 mm |
| Syvyys | 50 mm |
| Malli / Tyyppi | epäsymmetrinen |
| Soveltuu | vasen/oikea |
| Nivelkansi | kyllä |
| Kiinnitystapa | napsautettava |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | muu |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero | 9016 |
| Suojakalvolla | ei |
| Kotelointiluokka (IP) | IP30 |
| Käyttölämpötila | -30 °C |
| Käyttölämpötila | 90 °C |
| Iskunkestävyysluokka | IK07 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 30 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 220 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.052 |
| Pakkauskoko 2 | 5 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 190 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 45 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 30 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.06 |
| Pakkauskoko 3 | 5 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 250 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 180 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 0.386 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 720 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 80.584 |
| Tyyppihyväksyntä (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| BIM-objektitiedosto Archicad | Lataa tästä |
| BIM-objektitiedosto Revit | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
