Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kaksoisvaihtokytkinrunko (6+6) 16A 250V kiinnityskynsillä
| Leveys (mm) | 71 |
| Korkeus (mm) | 71 |
| Kytkentätapa | kruunukytkin |
| Käyttötapa | keinuvipu/painike |
| Kokoonpano | peruselementti |
| Painikekytkin | ei |
| Asennustapa | uppoasennus |
| Kiinnitystapa | kynsi-/ruuvikiinnitys |
| Asennuslevyllä | kyllä |
| Materiaali | muu |
| Materiaalin laatu | muu |
| Halogeeniton | kyllä |
| Merkintätila/-pinta | ei |
| Valaisu | valinnainen |
| Valaistustoiminto | suunta |
| Valaistuksen tyyppi | hohtolamppu |
| Iskunkestävyysluokka | IK07 |
| Nimellisjännite | 250 V |
| Nimellisvirta | 16 A |
| Kytkentävirta loistelampuille | 16 AX |
| Takaisinkytkentäliitin | ei |
| Kytkentätapa | ruuviliitos |
| Pesukonekytkin | ei |
| Laitteen leveys | 71 mm |
| Laitteen korkeus | 71 mm |
| Minimisyvyys (sisäänrakennettu laitekotelo) | 35 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.062 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 240 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 175 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 75 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.927 |
| Pakkauskoko 3 | 200 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 600 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 400 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 338 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 18.44 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 4000 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1840 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 332 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
