Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Vipu linssillä kytkimille/painikkeille 5/6+6/4×1, Q.x, alumiini samet., maal.
| Leveys (mm) | 58.5 |
| Korkeus (mm) | 58.5 |
| Malli / Tyyppi | kaksiosainen keinuvipu |
| Merkintä/ilmaisu | ei ole |
| Kohomerkintä (esteettömyys) | ei |
| Käyttö | kytkin / painike |
| Soveltuu kosketusnäytölle väyläjärjestelmässä | kyllä |
| Kiinnitystapa | puristusasennus |
| Käyttötilan indikointi | kyllä |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | Duroplast |
| Halogeeniton | kyllä |
| Pinnan suojaus | lakattu |
| Pintamateriaali | matta |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Väri | alumiini |
| RAL-numero (vastaava) | 9006 |
| Merkintäalueella | ei |
| Vaihdettavalla linssillä/symbolilla | kyllä |
| Sopii kotelointiluokalle (IP) | IP20 |
| Iskunkestävyysluokka | IK02 |
| Leveys | 58 mm |
| Korkeus | 58 mm |
| Syvyys | 22.5 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 10 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.013 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 89 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 72 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 280 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.312 |
| Pakkauskoko 3 | 400 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 600 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 400 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 338 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 10.62 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 10400 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| 3D-kuva (.dwg) | Lataa tästä |
| BIM-objektitiedosto Archicad | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.381 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.43017 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
