Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kaksoisvaihtopainikerunko (6+6) 10A 250V kiinnityskynsillä
| Pituus (mm) | 41.6 |
| Leveys (mm) | 70.9 |
| Korkeus (mm) | 70.9 |
| Asennussyvyys | 35 |
| Kokoonpano | peruselementti |
| Malli / Tyyppi | kruunupainike |
| Käyttötapa | keinukyktin |
| Toimintaperiaate | sähkömekaaninen |
| Avautuvien koskettimien lukumäärä | 1 |
| Sulkeutuvien koskettimien lukumäärä | 1 |
| Vaihtokoskettimien lukumäärä | 2 |
| Kontaktiton toiminta | ei |
| Vipujen määrä | 2 |
| Nimellisjännite | 250 V |
| Nimellisvirta | 10 A |
| Valolla | ei |
| Sisältää lampun | ei |
| Merkinantolampulla | ei |
| Takaisinkytkentäliitin | ei |
| Kytkentätapa | ruuviliitos |
| Kiinnitystapa | kynsikiinnitys |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Pintamateriaali | matta |
| Läpinäkyvä | ei |
| Merkintäpaikka | ei |
| Merkintä | ei ole |
| Sopii kotelointiluokalle (IP) | IP20 |
| Iskunkestävyysluokka | IK07 |
| Laitteen leveys | 71 mm |
| Laitteen korkeus | 71 mm |
| Laitteen syvyys | 41.6 mm |
| Minimisyvyys (sisäänrakennettu laitekotelo) | 35 mm |
| Apple HomeKit -yhteensopiva | ei |
| Google Assistant -yhteensopiva | ei |
| Amazon Alexa -yhteensopiva | ei |
| IFTTT-tuki | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 70.9 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 70.9 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 41.6 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.084 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 237 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 170 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 77 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.92241 |
| Pakkauskoko 3 | 40 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 365 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 315 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 215 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 4.095 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 960 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 123.28 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.952 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 1.1629 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
