Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Sysäysrele 1s 16A kela 230VAC/110VDC, 1 moduuli
| Pituus (mm) | 63 |
| Leveys (mm) | 17.5 |
| Korkeus (mm) | 83 |
| Toiminto | mekaaninen kytkin |
| Asennustapa | DIN-kisko |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 17.5 |
| Upotussyvyys | 63 mm |
| Sulkeutuvien koskettimien lukumäärä | 1 |
| Ohjausjännite 1 | 230 V |
| Ohjausjännite 1 | 230 V |
| Ohjausjännite 1:n tyyppi | AC |
| Ohjausjännite 1:n taajuus | 50 Hz |
| Ohjausjännite 1:n taajuus | 60 Hz |
| Ohjausjännite 2 | 110 V |
| Ohjausjännite 2 | 110 V |
| Ohjausjännite 2:n tyyppi | DC |
| Ohjausjännite 2:n taajuus | 50 Hz |
| Ohjausjännite 2:n taajuus | 60 Hz |
| Mitoitettu kytkentävirta | 16 A |
| Syöttöjännite | 250 V |
| Syöttöjännite | 250 V |
| Syöttöjännitteen tyyppi | AC |
| Maksimi hehkulamppukuorma | 1800 W |
| Loistelamppukuorma maks. | 800 VA |
| Loistelamppukuorma (tuplapiirissä) maks. | 1600 VA |
| Loistelamppukuorma (rinnakkain kompensoituna) maks. | 900 VA |
| Maksimikytkentävirta (cos phi = 0.6) | 16 A |
| Käsikäyttöinen | kyllä |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 22 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 96 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.12 |
| Pakkauskoko 2 | 144 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 230 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 1.475 |
| Pakkauskoko 3 | 3456 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 369 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 323 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 239 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 17.975 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 3456 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1106 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 454.4 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.69 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 4.16 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (fin) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |