Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Keskiölevy TV+R+SAT 3-osainen 55×55, halogeeniton, liikenteenvalkoinen
| Leveys (mm) | 55 |
| Korkeus (mm) | 55 |
| Kokoonpano | keskiölevy |
| Käyttö | SAT (satelliitti) |
| Kiinnitysrengas | kyllä |
| Pölysuojakannella | ei |
| Saranoitu kansi | ei |
| Painettava merkintä | sisältää asennonosoitusalueen |
| Asennustapa | muu |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | kestomuovi |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Pintamateriaali | matta |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero (vastaava) | 9016 |
| Läpinäkyvä | ei |
| Kiinnitystapa | ruuvikiinnitys |
| Vedonpoistin | ei |
| Eristetty ruuviliitos | ei |
| Sopii kotelointiluokalle (IP) | IP00 |
| Laitteen leveys | 55 mm |
| Laitteen korkeus | 55 mm |
| Laitteen syvyys | 13 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 55 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 55 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 11 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.012 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 55 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 55 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 10 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.011 |
| Pakkauskoko 3 | 10 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 110 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 90 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 0.1368 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 5760 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 630 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 99.904 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |