Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Peitelevy merkintäikk. kal. 55×55 keskiöauk., halogeeniton, liikenteenvalkoinen
| Pituus (mm) | 12 |
| Leveys (mm) | 103 |
| Korkeus (mm) | 80 |
| Kannen leveys | 80 mm |
| Pituus | 103 mm |
| Aukon leveys | 55 mm |
| Aukon korkeus | 55 mm |
| Yksikköjen määrä | 1 |
| Laitteen tyyppi | keskiölevyllinen laite |
| Halogeeniton | kyllä |
| RAL-numero | 9016 |
| Suojakalvolla | ei |
| Nivelkansi | kyllä |
| Merkintäalueella | kyllä |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 103 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 81 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 12 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.015 |
| Pakkauskoko 2 | 5 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 10 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.021 |
| Pakkauskoko 3 | 5 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 110 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 0.1361 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 2880 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 700 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 99.04 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |