Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Keskiölevy USB-teholatauspistorasialle Q.x, puhtaanvalkoinen samettinen
| Pituus (mm) | 22 |
| Leveys (mm) | 58.5 |
| Korkeus (mm) | 58.5 |
| Kiinnitysrengas | ei |
| Pölysuojakannella | ei |
| Saranoitu kansi | ei |
| Painettava merkintä | sisältää asennonosoitusalueen |
| Merkinnällä | ei |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pintamateriaali | matta |
| RAL-numero (vastaava) | 9010 |
| Läpinäkyvä | ei |
| Kiskoilla/jatkoilla | ei |
| Liitinten lukumäärä | 1 |
| Vedonpoistin | ei |
| Suojatut väylät | ei |
| Suojattu kotelointi | kyllä |
| Eristetty ruuviliitos | ei |
| Valolla | ei |
| Laitteen leveys | 59 mm |
| Laitteen korkeus | 59 mm |
| Laitteen syvyys | 12 mm |
| Minimisyvyys (sisäänrakennettu laitekotelo) | 32 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 58.5 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 58.5 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 22 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.014 |
| Käyttöohje (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.811 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.83883 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
