Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
USB-suurteholatauspistorasia 1-osainen, 65W, K.x/Q.x
| Pituus (mm) | 41 |
| Leveys (mm) | 71 |
| Korkeus (mm) | 71 |
| Käyttöjännite | 230 V |
| Käyttöjännite | 230 V |
| Taajuus | 50 Hz |
| Taajuus | 50 Hz |
| Enimmäislähtövirta | 3250 mA |
| Laitteen leveys | 40 mm |
| Laitteen korkeus | 45 mm |
| Laitteen syvyys | 40 mm |
| Minimisyvyys (sisäänrakennettu laitekotelo) | 32 mm |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 82 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 81 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 70 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.12 |
| Pakkauskoko 2 | 36 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 400 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 300 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 225 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 4.57984 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1152 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 171.55488 |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 1.6 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 72.325 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |