Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Keskiölevy vääntimellä kytkimille/painikkeille, 1930, musta kiiltävä
| Halkaisija (Ø) (mm) | 49.8 |
| Pituus (mm) | 27.8 |
| Leveys (mm) | 49.8 |
| Korkeus (mm) | 49.8 |
| Malli / Tyyppi | vipu |
| Merkintä/ilmaisu | ei ole |
| Kohomerkintä (esteettömyys) | ei |
| Käyttö | kytkin / painike |
| Soveltuu kosketusnäytölle väyläjärjestelmässä | ei |
| Kiinnitystapa | ruuvikiinnitys |
| Käyttötilan indikointi | kyllä |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | kestomuovi |
| Halogeeniton | kyllä |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Pintamateriaali | kiiltävä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Väri | musta |
| RAL-numero (vastaava) | 9005 |
| Merkintäalueella | ei |
| Vaihdettavalla linssillä/symbolilla | ei |
| Sopii kotelointiluokalle (IP) | IP20 |
| Iskunkestävyysluokka | IK02 |
| Leveys | 49.8 mm |
| Korkeus | 49.8 mm |
| Syvyys | 27.8 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 68 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 63 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 23 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.026 |
| Pakkauskoko 2 | 180 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 400 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 300 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 225 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 4.222 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 5760 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 160.104 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.141 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.19103 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |