Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kiertopainikerunko 6+6 0-asennolla, 1930/Glas/R.classic
| Pituus (mm) | 42 |
| Leveys (mm) | 71 |
| Korkeus (mm) | 71 |
| Käyttötapa | muu |
| Kokoonpano | peruselementti |
| Asennustapa | uppoasennus |
| Kiinnitystapa | kynsi-/ruuvikiinnitys |
| Materiaali | muu |
| Materiaalin laatu | muu |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Sopii kotelointiluokalle (IP) | IP20 |
| Iskunkestävyysluokka | IK07 |
| Nimellisjännite | 250 V |
| Nimellisvirta | 10 A |
| Takaisinkytkentäliitin | ei |
| Kytkentätapa | ruuviliitos |
| Laitteen leveys | 71 mm |
| Laitteen korkeus | 71 mm |
| Laitteen syvyys | 42 mm |
| Minimisyvyys (sisäänrakennettu laitekotelo) | 35 mm |
| Apple HomeKit -yhteensopiva | ei |
| Google Assistant -yhteensopiva | ei |
| Amazon Alexa -yhteensopiva | ei |
| IFTTT-tuki | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 83 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 83 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 70 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.085 |
| Pakkauskoko 2 | 32 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 310 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 215 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 2.87 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 768 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 93.88 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 1.12 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 1.3888 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |