Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
LED-moduuli kiertokytkimille ja -painikkeille, 230VAC, ilman nollajohdinliit.
| Paino (netto) | 0.016 |
| ETIM-luokka | EC000199 Merkkivalotarvike (asennuskaluste) |
| Sisältää lampun | kyllä |
| Lampun väri | valkoinen |
| Nimellisjännitealue | 230 V |
| Nimellisjännitealue | 230 V |
| Nimellisvirta | 0.0004 A |
| Virrankulutus | 0.4 mA |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 51 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 35 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 22 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.0125 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 83 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 82 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 35 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.0385 |
| Pakkauskoko 3 | 86 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 400 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 300 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 230 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 3.686 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 2752 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 142.952 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.338 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 10.28211 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
