Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kontaktori 1s+1a 25A kela 230VAC, 1 moduuli, 1>A-0 kytkimellä LVV
| Pituus (mm) | 65 |
| Leveys (mm) | 35.8 |
| Korkeus (mm) | 85.4 |
| Mitoituskäyttöjännite | 230 V |
| Mitoituskäyttöjännite | 230 V |
| Mitoitettu toimintavirta | 25 A |
| Mitoitettu magnetointijännite | 230 V |
| Mitoitettu magnetointijännite | 230 V |
| Jännitetyyppi (käyttöjännite) | AC |
| Magnetointijännitteen tyyppi | AC |
| Sulkeutuvien koskettimien lukumäärä | 1 |
| Avautuvien koskettimien lukumäärä | 1 |
| Maksimi hehkulamppukuorma | 1900 W |
| Loistelamppukuorma maks. | 950 VA |
| Loistelamppukuorma (tuplapiirissä) maks. | 1990 VA |
| Loistelamppukuorma (rinnakkain kompensoituna) maks. | 810 VA |
| Liukusäädin manuaalikäyttöön | kyllä |
| Upotussyvyys | 64 mm |
| Lisäyksikkömahdollisuus | kyllä |
| Kotelointiluokka (IP) | IP2X |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 20 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.129 |
| Pakkauskoko 2 | 108 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 96 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 22 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.123 |
| Pakkauskoko 3 | 108 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 369 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 315 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 214 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 13.724 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 2592 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1150 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 321.408 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (eng) | Lataa tästä |
| Tyyppihyväksyntä (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.987 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 28.08346 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
