Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kontaktori 3s 25A kela 230VAC, 2 moduulia, 1>A-0 kytkimellä LVV
| Pituus (mm) | 65 |
| Leveys (mm) | 35.8 |
| Korkeus (mm) | 85.4 |
| Mitoituskäyttöjännite | 400 V |
| Mitoituskäyttöjännite | 400 V |
| Mitoitettu toimintavirta | 25 A |
| Mitoitettu magnetointijännite | 230 V |
| Mitoitettu magnetointijännite | 230 V |
| Jännitetyyppi (käyttöjännite) | AC |
| Magnetointijännitteen tyyppi | AC |
| Sulkeutuvien koskettimien lukumäärä | 3 |
| Maksimi hehkulamppukuorma | 1900 W |
| Loistelamppukuorma maks. | 950 VA |
| Loistelamppukuorma (tuplapiirissä) maks. | 1990 VA |
| Loistelamppukuorma (rinnakkain kompensoituna) maks. | 810 VA |
| Liukusäädin manuaalikäyttöön | kyllä |
| Upotussyvyys | 64 mm |
| Lisäyksikkömahdollisuus | kyllä |
| Kotelointiluokka (IP) | IP2X |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 40 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.21 |
| Pakkauskoko 2 | 6 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 225 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 1.205 |
| Pakkauskoko 3 | 72 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 315 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 225 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 14.855 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1728 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1086 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 379.52 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 1.68 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 37.3206 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
