Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kontaktori 4a 25A kela 230VAC, 2 moduulia, 1-A-0 kytkimellä
| Pituus (mm) | 69 |
| Leveys (mm) | 35.8 |
| Korkeus (mm) | 85.4 |
| Mitoituskäyttöjännite | 400 V |
| Mitoituskäyttöjännite | 400 V |
| Mitoitettu toimintavirta | 25 A |
| Mitoitettu magnetointijännite | 230 V |
| Mitoitettu magnetointijännite | 230 V |
| Jännitetyyppi (käyttöjännite) | AC |
| Magnetointijännitteen tyyppi | AC |
| Avautuvien koskettimien lukumäärä | 4 |
| Maksimi hehkulamppukuorma | 1900 W |
| Loistelamppukuorma maks. | 950 VA |
| Loistelamppukuorma (tuplapiirissä) maks. | 1990 VA |
| Loistelamppukuorma (rinnakkain kompensoituna) maks. | 810 VA |
| Liukusäädin manuaalikäyttöön | kyllä |
| Upotussyvyys | 60 mm |
| Lisäyksikkömahdollisuus | kyllä |
| Kotelointiluokka (IP) | IP2X |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 40 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.215 |
| Pakkauskoko 2 | 60 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 98 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 38 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.217 |
| Pakkauskoko 3 | 60 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 367 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 318 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 214 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 13.273 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1440 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1006 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 341.552 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 2.44 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 53.9094 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
