Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kosketussuojakansi, universN, 150x250mm umpi
| Pituus (mm) | 56 |
| Leveys (mm) | 150 |
| Korkeus (mm) | 250 |
| Korkeus | 150 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Syvyys | 50 mm |
| Rivien lukumäärä | 1 |
| Pikalukitus | kyllä |
| Läpinäkyvä | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 250 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 56 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 150 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.27 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 510 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 160 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 65 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.26 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 110 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 560 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 1.42 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 1.78517 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
