Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kosketussuojan kiinnitysyläosa, universN, matala
| Pituus (mm) | 60 |
| Leveys (mm) | 20 |
| Korkeus (mm) | 15 |
| Leveys | 20 mm |
| Korkeus | 15 mm |
| Syvyys | 60 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 30 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 70 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 30 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.011 |
| Pakkauskoko 2 | 2800 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 205 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 160 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 70 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.008 |
| Pakkauskoko 3 | 50 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 190 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 180 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 123 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 0.5 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 2800 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 891 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 175.95 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.11 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.15136 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
