Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kosketussuojakansi, universN, 300x250mm, 2:lle NH00-alustalle DIN-kiskolle
| Paino (netto) | 0.35 |
| ETIM-luokka | EC000775 Peitelevy keskuksiin |
| Korkeus | 300 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Syvyys | 50 mm |
| Rivien lukumäärä | 2 |
| Pikalukitus | kyllä |
| Kotelointiluokka (IP) | IP30 |
| Väri | valkoinen |
| Läpinäkyvä | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 300 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 57 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 250 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.36 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 520 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 272 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 472 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.36 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 120 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 1.6 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 2.0098 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
