Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kosketussuojarasia 1-osainen d=49mm s=45.5mm, harmaa
| Pituus (mm) | 45.5 |
| Leveys (mm) | 49 |
| Korkeus (mm) | 49 |
| Asennustapa | onteloseinä |
| Muoto | pyöreä |
| Rakennetyyppi | laiteliitin |
| Yhteenkytkettävissä | ei |
| Varusteena | ei ole |
| Leveys | 49 mm |
| Syvyys | 45.5 mm |
| Syvyys | 45.5 mm |
| Sisäsyvyys | 45.5 mm |
| Sähkölaitteiden lukumäärä | 1 |
| Ruuveilla | ei |
| Putken lukitus | ei |
| Läpivienti takana | kyllä |
| Materiaali | muovi |
| Halogeeniton | kyllä |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Läpinäkyvä kansi | ei |
| Sinetöitävissä | ei |
| Tuulenpitävä | ei |
| Kiinteät kiinnikkeet | ei |
| Valaisinkoukku | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 200 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 49 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 49 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 47 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 2.8 |
| Pakkauskoko 2 | 200 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 368 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 392 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 261 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 1.6 |
| Pakkauskoko 3 | 200 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 368 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 392 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 261 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 1.6 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 6000 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1375 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 87.8 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |