Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
USB-latauspistorasia 230 V, 2-osainen, 3A, A+C, Integro, puhtaanvalkoinen matta
| Leveys (mm) | 55.5 |
| Korkeus (mm) | 55.5 |
| Käyttöjännite | 230 V |
| Käyttöjännite | 230 V |
| Taajuus | 50 Hz |
| Taajuus | 60 Hz |
| Enimmäislähtövirta | 3000 mA |
| Laitteen leveys | 50 mm |
| Laitteen korkeus | 50 mm |
| Laitteen syvyys | 20 mm |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 40 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.05 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.1 |
| Pakkauskoko 3 | 80 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 405 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 305 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 340 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 8.38 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Käyttöohje (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 1.55 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 15.862711 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
