Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kosketussuojarasia 3-osainen vedonpoist., Integro-kalusteiden kosketussuojaus
| Pituus (mm) | 37 |
| Leveys (mm) | 168 |
| Korkeus (mm) | 49 |
| Asennustapa | onteloseinä |
| Rakennetyyppi | laiteliitin |
| Yhteenkytkettävissä | ei |
| Varusteena | ei ole |
| Pituus | 168 mm |
| Leveys | 168 mm |
| Syvyys | 38 mm |
| Syvyys | 38 mm |
| Sisäsyvyys | 38 mm |
| Sähkölaitteiden lukumäärä | 3 |
| Ruuveilla | ei |
| Putken lukitus | ei |
| Läpivienti takana | kyllä |
| Materiaali | muovi |
| Halogeeniton | kyllä |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Läpinäkyvä kansi | ei |
| Sinetöitävissä | ei |
| Tuulenpitävä | ei |
| Kiinteät kiinnikkeet | ei |
| Valaisinkoukku | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 10 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 290 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 180 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.41 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 290 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 180 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.42 |
| Pakkauskoko 3 | 60 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 400 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 300 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 338 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 2.976 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 2400 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1840 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 139.04 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.223 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.31655 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |