Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kosketussuojarasia 2-osainen d=49mm s=37mm kahdella vedonpoistimella, harmaa
| Pituus (mm) | 37 |
| Leveys (mm) | 109 |
| Korkeus (mm) | 49 |
| Rakennetyyppi | laiteliitin |
| Yhteenkytkettävissä | ei |
| Pituus | 109 mm |
| Leveys | 109 mm |
| Syvyys | 39 mm |
| Syvyys | 39 mm |
| Sisäsyvyys | 37 mm |
| Sähkölaitteiden lukumäärä | 2 |
| Ruuveilla | ei |
| Putken lukitus | ei |
| Läpivienti takana | kyllä |
| Halogeeniton | kyllä |
| Läpinäkyvä kansi | ei |
| Sinetöitävissä | ei |
| Tuulenpitävä | ei |
| Kiinteät kiinnikkeet | ei |
| Valaisinkoukku | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 10 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 225 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 180 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 82 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.36 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 225 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 180 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 86 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.384 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 3200 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.247 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.3183 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |