Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kynnyslista alumiini AKA 18x125mm, anodisoitu
| Pituus (mm) | 2000 |
| Leveys (mm) | 125 |
| Korkeus (mm) | 18 |
| Leveys | 125 mm |
| Korkeus | 18 mm |
| Pituus | 2000 mm |
| Kanavien lukumäärä | 2 |
| Sisältää hatun/kannen | kyllä |
| Materiaali | alumiini |
| Materiaalin laatu | alumiini |
| Väri | alumiini |
| Kiinnitysreiät pohjassa | ei |
| Uritettu reikä | ei |
| Sisältää kiinnityskappaleen | ei |
| Purettavissa | ei |
| Itsestään liimautuva | ei |
| Tiivistyshuulle | ei |
| Liukastumista ehkäisevä pinta | ei |
| Heijastava | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Halogeeniton | kyllä |
| Maksimikuorma | 15 t |
| Käyttölämpötila | -5 °C |
| Käyttölämpötila | 60 °C |
| Kotelointiluokka (IP) | IP30 |
| Iskunkestävyysluokka | IK08 |
| Taipuisuus | jäykkä |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 2 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 2000 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 125 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 18 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 1.438 |
| Pakkauskoko 2 | 12 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 2045 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 260 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 17.26 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 576 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 2045 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1560 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 868.48 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 5.85 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 6.36681 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |