Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
3D-kappale kynnyslistoille halogeeniton SL 20x80mm liikenteenvalkoinen
| Pituus (mm) | 40 |
| Leveys (mm) | 180 |
| Jalkalistakanavan korkeus | 80 mm |
| Jalkalistakanavan syvyys | 20 mm |
| Kanavaliitännän korkeus | 95 mm |
| Kanavaliitännän leveys | 20 mm |
| Kanavaliitäntä | asennuskanava |
| Kanavan haaroitus | keskitetty |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | PC/ABS |
| Halogeeniton | kyllä |
| Pinnan väri | valkoinen |
| RAL-numero | 9016 |
| Koristelu | ei ole |
| Jalkalistalla | ei |
| Kotelointiluokka (IP) | IP40 |
| Iskunkestävyysluokka | IK07 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 180 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 35 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.116 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 180 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 40 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.116 |
| Pakkauskoko 3 | 4 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 260 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 180 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 0.555 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 576 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 104.92 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |