Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kynnyslista PVC AK 18x75mm, harmaa
| Pituus (mm) | 2000 |
| Leveys (mm) | 73 |
| Korkeus (mm) | 18 |
| Leveys | 75 mm |
| Korkeus | 18 mm |
| Pituus | 2000 mm |
| Kanavien lukumäärä | 3 |
| Materiaali | muovi |
| Väri | harmaa |
| RAL-numero | 7030 |
| Itsestään liimautuva | ei |
| Tiivistyshuulle | ei |
| Liukastumista ehkäisevä pinta | ei |
| Halogeeniton | ei |
| Käyttölämpötila | 60 °C |
| Käyttölämpötila | -5 °C |
| Kotelointiluokka (IP) | IP30 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 2 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 2000 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 75 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 18 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.5 |
| Pakkauskoko 2 | 30 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 2045 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 260 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 14.01 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1080 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 2045 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1560 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 544.36 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |