Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Langaton yleisvalonsäädin 1-kanavainen 200W/binääritulo 2-kanavainen, 2-johdin
| Pituus (mm) | 18 |
| Leveys (mm) | 40 |
| Korkeus (mm) | 40 |
| Väyläjärjestelmä KNX | ei |
| Väyläjärjestelmä KNX radio | kyllä |
| Väyläjärjestelmä radiotaajuus | kyllä |
| Väyläjärjestelmä LON | ei |
| Väyläjärjestelmä Powernet | ei |
| Kaksisuuntainen radiotaajuus | kyllä |
| Sisältää väyläliitynnän | ei |
| Irroitettava väylämoduuli | ei |
| Ala-aseman sisääntulo | kyllä |
| Paikallis-/käsiohjattu | kyllä |
| LED-indikoinnilla | kyllä |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lähtöteho | 200 W |
| Lähtöteho | 200 W |
| Tehonlisäysmahdollisuus | ei |
| Kuorman tyyppi | yleiskäyttöinen |
| Enimmäisohjausvirta | 850 mA |
| Max. kytkentäteho LED | 50 W |
| Jännite | 230 V |
| Jännite | 230 V |
| Rinnankytkentämahdollisuus | ei |
| Taajuus | 50 Hz |
| Taajuus | 50 Hz |
| Minimisyvyys (sisäänrakennettu laitekotelo) | 40 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 41 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 92 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.08 |
| Pakkauskoko 2 | 60 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 92 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 41 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.085 |
| Pakkauskoko 3 | 60 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 362 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 313 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 216 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 5.404 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1440 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1046 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 153.872 |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 1.21 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 16.71727 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
