Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Radiokaukosäädin, quicklink, 7 painiketta, 18 kanavaa
| Pituus (mm) | 16 |
| Leveys (mm) | 50.2 |
| Korkeus (mm) | 133.6 |
| Ohjattavien laitteiden enimmäismäärä | 50 |
| Esiohjelmoitu | ei |
| Langaton | kyllä |
| Signaalin lähetys | radio |
| Signaalin taajuus | 863 MHz |
| Signaalin taajuus | 863 MHz |
| Sisältää näytön | ei |
| Itsesäätyvä | ei |
| Korkeus | 133.6 mm |
| Leveys | 50.2 mm |
| Syvyys | 16 mm |
| Yksisuuntainen | kyllä |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 160 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.9 |
| Pakkauskoko 2 | 21 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 186 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 118 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 41 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.135 |
| Pakkauskoko 3 | 21 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 369 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 318 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 211 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 3.253 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 504 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 994 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 101.072 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.718 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.84093 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
