Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Lattiakanavarunko 1-puolinen sivuprofiilein teräs AK 250x40mm
| Pituus (mm) | 2400 |
| Leveys (mm) | 250 |
| Korkeus (mm) | 40 |
| Väliseinällä | ei |
| Osastojen lukumäärä (maksimi) | 1 |
| Väliseinän kiinnitys | ruuvi |
| Leveys | 250 mm |
| Korkeus | 40 mm |
| Pituus | 2400 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 1000 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 250 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 40 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 3.282 |
| Pakkauskoko 2 | 24 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 7.877 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 24 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 2500 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1000 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 3.282 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| BIM-objektitiedosto Archicad | Lataa tästä |
| BIM-objektitiedosto Revit | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
