Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Umpikansi 1-puolinen pituus 400mm 45° 100mm reunaylityksellä teräs AK 250x40mm
| Pituus (mm) | 400 |
| Korkeus (mm) | 40 |
| Malli / Tyyppi | toinen puoli viistetty kannessa |
| Ulokkeellinen | kyllä |
| Toiminto | vakio |
| Leveys | 250 mm |
| Korkeus | 40 mm |
| Pituus | 400 mm |
| Asennusaukko | ei ole |
| Liitosaukko | ei |
| Materiaali | teräs |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 400 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 392 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 40 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 3.837 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 3.837 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| BIM-objektitiedosto Archicad | Lataa tästä |
| BIM-objektitiedosto Revit | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
