Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Lattiarasiapakkaus LARA6 kansi Q06 syvennys 5mm pikimusta RAL9005
| Pituus (mm) | 219 |
| Leveys (mm) | 219 |
| Korkeus (mm) | 100 |
| Kannen muoto | muu |
| Läpivientien lukumäärä | 28 |
| Laitekoteloiden määrä | 2 |
| Suojamaadoitettujen pistorasioiden määrä (CEE 7/3, tyyppi F) | 6 |
| Kaapeliaukko kannessa | kyllä |
| Lukittava kansi | kyllä |
| Kotelon/suojuksen materiaali | muovi |
| Kotelon pintakäsittely | muu |
| Pintamateriaali | muovi |
| Kannen suojakäsittely | muu |
| Kannen pintakäsittely | muu |
| Kannen kuorma | 3 kN |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Mattoaukolla | kyllä |
| Lattiapäällysteen syvyys | 5 mm |
| Suojakehys lattiapäällysteelle | kyllä |
| Väri | musta |
| RAL-numero | 9005 |
| Soveltuu sisäkäyttöön | kyllä |
| Soveltuu ulkokäyttöön | ei |
| Soveltuu lattiakanavaan | kyllä |
| Soveltuu ontolle lattiarakenteelle | kyllä |
| Soveltuu kaksoislattiarakenteelle | kyllä |
| Soveltuu betonirakenteeseen | kyllä |
| Soveltuu tietokonesalin lattiaan | kyllä |
| Soveltuu vesipuhdistettavaan tilaan | ei |
| Leveys (ulkomitta) | 220 millimetri |
| Pituus (ulkomitta) | 220 millimetri |
| Upotuspituus | 205 mm |
| Upotusleveys | 205 mm |
| Minimi asennussyvyys | 95 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 285 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 255 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 120 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 2.905 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 285 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 255 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 120 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 2.905 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 64 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 208.92 |
| Asennusohje (eng) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| STEP-mallitiedosto | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |