Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
LED-merkkivalo kirkas 230VAC 1 moduuli
| Pituus (mm) | 61.2 |
| Leveys (mm) | 17.5 |
| Korkeus (mm) | 83 |
| Merkkiväri | väritön |
| Lampun kanta | muu |
| Lampun enimmäisteho | 0.8 W |
| Nimellisjännite | 230 V |
| Jännitetyyppi | AC |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 1 |
| Upotussyvyys | 62 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 20 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.04 |
| Pakkauskoko 2 | 12 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 230 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.585 |
| Pakkauskoko 3 | 144 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 365 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 315 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 235 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 7.485 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 3456 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1090 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 202.64 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.1 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |