Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Virtakisko 1-napainen tappiliityntä 63A poikkipinta 10mm² 12 moduulia, ruskea
| Paino (netto) | 0.032 |
| ETIM-luokka | EC000215 Vaihekisko |
| Vaiheiden lukumäärä | 1 |
| Napojen lukumäärä | 1 |
| Sopii laitteiden lukumäärälle | 13 |
| Jakoväli | 17.8 mm |
| Poikkipinta-ala | 10 mm² |
| Pituus | 228 mm |
| Katkaistavissa koon mukaan | kyllä |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 13 |
| Mitoitettu jatkuva virta Iu | 63 A |
| Eristetty | kyllä |
| Mitoitussyöksyjännite | 4 kV |
| Maksimi nimellinen käyttöjännite Ue | 415 V |
| Soveltuu laitteille, joissa N-kisko | ei |
| Soveltuu laitteille, joissa apukytkin | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 219 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 22 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 20 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.034 |
| Pakkauskoko 2 | 5 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 250 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 1.75 |
| Pakkauskoko 3 | 60 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 315 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 255 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 21.395 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1440 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 936 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 408.11 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
