Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Putkisulakealusta 2-napainen 8.5×31.5 mm, 2 moduulia, 400VAC
| Pituus (mm) | 61 |
| Leveys (mm) | 35 |
| Korkeus (mm) | 80 |
| Nimellisjännite | 400 V |
| Asennustapa | DIN-kisko |
| Sulakekoolle | 8,5x31,5 mm |
| Napojen lukumäärä | 2 |
| Juontava 0-napa | ei |
| Lukittava | kyllä |
| Optinen vianilmaisu | ei |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 2 |
| Upotussyvyys | 76.5 mm |
| Kotelointiluokka (IP) | IP2X |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 40 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.121 |
| Pakkauskoko 2 | 6 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 220 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 70 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.566 |
| Pakkauskoko 3 | 72 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 315 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 225 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 9.47 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1728 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 250.28 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
